• Full time

Engineer - constructor

  • Проектен мениджмънт
  • Operations
  • Production
  • Engineering
Siviko Ltd

Описание на работата

Ако Вашата страст и опит са в сферата на механичното проектиране, ние имаме подходящата работа за Вас като инженер-конструктор за нашия офис в Русе.

Отговорности

Кандидатът за тази работна позиция ще проектира, разработва и изгражда механичната част от системи за индустриална автоматизация. Работата ще включва всичко от концепция до проектиране, изработване, интегриране, тестване и внедряване на такива системи. Ще бъдете част от динамичен и креативен екип от специалисти.

Кандидатът трябва да има отличен опит в работата в екипна среда, като изпълнява задачи и проекти навреме и по бюджет, с високо качество.

Основни изисквания

Търсим мотивиран инженер, който съчетава солидна техническа подготовка и способността да функционира добре в прогресивна, гъвкава и мултидисциплинарна среда. Трябва да сте добре организирани и ориентирани към детайлите, с възможност за предаване на техническа информация както на вътрешния персонал, така и на външните клиенти. Важно е да работите добре както самостоятелно, така и като част от екип.

Специфичните изисквания за тази роля включват:

  • Висше техническо образование
  • Познаване на правилата за техническо чертане
  • Обща техническа грамотност
  • Компетентност по английски език B2 ниво
  • Шофьорска книжка – категория В
  • Мотивация за учене и придобиване на нови знания и умения

Какво ще направите?

  • Проектиране и конструиране на машинни механизми и детайли на SolidWorks
  • Изготвяне на конструктивна документация (3D модели, работни чертежи и др.)
  • Създава съпътстваща документация (инструкции за експлоатация, паспорти и др.)
  • Механичен монтаж
  • Технологични проучвания
  • Разработване на нови системни концепции
  • Общи подобрения на процесите

Предпочитани квалификации

  • Опит, свързан с тази длъжностна характеристика
  • Опит със SolidWorks
  • Предишен опит в проектирането на системи за индустриална автоматизация

Ползи

Ставайки част от екипа на Сивико, ще имате шанса да продължите кариерата си в една от най-интересните професии на бъдещето – роботиката и интелигентната автоматизация. Ще бъдете част от мотивиран и много компетентен екип, който ще ви помогне да учите и да се развивате.

Често проблемите, които решаваме са сложни и изискват познания едновременно от няколко различни области, умение да се правят иновации и да се вземат правилни решения. Следователно ще може да работите с някои от най-модерните технологии за индустриална автоматизация и роботика.

Вашите работни дни ще бъдат интересни и предизвикателни защото работим по различни проекти. Рядко работата ще бъде монотонна или скучна. Ще можете да работите както в офиса, така и в производството по монтаж и пуск на тези системи.

Предлагаме добро заплащане с възможност за увеличение с напредването на Вашите компетенции, отговорности и представяне. Освен основната заплата, има и допълнителни бонуси въз основа на представянето на фирмата.

Ще имате възможност да усъвършенствате знанията си. Инвестираме значително време и ресурси в непрекъснати усилия за подобряване на нашите продукти, услуги, процеси и компетенции.

20 дни платен отпуск годишно. След първата година се добавят 5 дни допълнително.

Относно Сивико

Сивико ООД е инженерна хардуерна и софтуерна компания, чиято основна цел е да предостави възможност на индустрията да бъде по-продуктивна и по-ефективна чрез индустриални инженерни и софтуерни решения. Основният фокус е върху интегрирането на индустриални роботи и индустриални системи за контрол. Ние сме сред водещите интегратори на роботи в България.

Винаги сме имали страст към създаването на продукти и системи, които са лесни за използване, по-продуктивни и надеждни. За нас това се постига чрез по-добра интеграция между софтуер и хардуер, внедряване на модерни технологии и най-вече поставяне на нуждите на клиентите на първо място. Честния подход и безупречното качество са важни за нас.

За кандидатстване

Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете мотивационно писмо, портфолио от проекти и CV. Предоставянето на портфолио от проекти е от голямо значение за нас.

Application

Please complete the application form. Only approved candidates will be invited to an interview by the company that submitted the ad.

Attach a file up to 10MB in PDF, DOC or ZIP
Privacy policy*

Employer

Siviko Ltd

Siviko Ltd